Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Trenčianske Teplice, .. Plocha: úžitková 107,42m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 6 s výťahom. Podlaha: betón. Steny: omietky. Okná: plastové. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút.Konštrukcia objektu: skeletová. Kúrenie: centrálne, lokálne. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zateplený bytový dom. Cena bytu:129 904,- € . Bližšie informácie na tel. č.0902 674 171. Kompletnú ponuku bytov si môžete pozrieť na stránke: www.bytytrenciansketeplice.sk. Zároveň ponúkame aj video prehliadku na :https://youtu.be/sDTyfpd1TT8
Okrem predaja bytu ponúkame kompletné právne a finančné poradenstvo až po zavkladovanie do katastra nehnuteľností.

Objekt má šesť nadzemných podlaží a jedno ustúpené podlažie. Na 1.NP sú situované priestory určené pre funkciu obchodu a služieb prístupné priamo z chodníka. Na vyšších podlažiach sú navrhnuté byty rôznych veľkostí a dispozičného riešenia prístupné dvomi samostatnými vstupmi so schodiskom a výťahom, ktorými sú sprístupnené pavlače so vstupmi do jednotlivých bytov.

Forma pavlačového bytového domu bola zvolená ako najvhodnejšia vzhľadom na tvar a orientáciu pozemku. Pavlače sú orientované na SV stranu tvoriac nárazníkovú zónu voči ulici a byty sú orientované na JZ stranu s dostatočným preslnením.

Z tvarového hľadiska budova maximálne vychádza z možností pozemku. Orientovaná je v smere SZ – JV. Má pozdĺžny 1-krát zalomený tvar kopírujúci obrys ulice, vďaka čomu budova pôsobí dynamicky. Zošikmenie a zaoblenie bočných strán budovy vychádza z usporiadania okolia stavby a vytvára dojem štíhlej hmoty. Zalomením je stavba rozdelená na dve takmer totožné krídla. V každom z nich je umiestnené jedno komunikačné jadro prístupné od ulice rovnako ako aj od parkoviska.

Domové vybavenie
Priestory domového vybavenia sú situované jednak na prízemí s ohľadom na potrebu bezbariérového prístupu – 2 kočikárne, pre každý vstup jedna (resp. priestory na odkladanie bicyklov). Ale tiež na ostatných nadzemných podlažiach bytového domu –merania médií jednotlivých bytov sú prístupné z medzipodesty schodiska.

Povrchovou úpravou schodísk, pavlačí a ďalšieho domového vybavenia bude keramická dlažba s protišmykovou úpravou. Pred oboma vstupmi do bytového domu budú exteriérové rohože na čistenie obuvi. Poštové schránky budú osadené priamo pri vstupoch do bytového domu pri schodisku. Zariadenia a priestory na odstraňovanie domového odpadu (prístrešok s kontajnermi pre separovaný zber) budú umiestnené v dostupnej vzdialenosti od domu pri parkovisku. Okolie objektu s parkoviskom bude vhodne doplnené sadovými úpravami s výsadbou nových drevín. Povrch chodníkov a parkovacích miest bude tvoriť zámková dlažba, povrch komunikácie parkoviska asfaltová skladba.

Prevádzky obchodu a služieb
V prízemí objektu sa nachádzajú prevádzky: kaviareň, cestovná kancelária, lekáreň, predajňa kvetov, kadernícky salón, predajňa športových potrieb a pobočka banky.

Hlavné vstupy všetkých prevádzok budú od ulice. Kaviareň a lekáreň budú mať aj zadný vstup od parkoviska slúžiaci pre zamestnancov a zásobovanie. Všetky hlavné vstupy pre návštevníkov budú bezbariérové.

Zázemie kaviarne bude tvoriť sklad, denná miestnosť v kombinácii so šatňou, WC zamestnanci, výlevka, WC návštevníci muži a WC návštevníci ženy. Súčasťou odbytovej plochy kaviarne bude pult so zápultím, v rámci ktorého bude umiestnený drez a umývadlo s okolím s ľahko umývateľnou povrchovou úpravou.

V kaderníctve je navrhnutá recepcia s čakacím priestorom pre zákazníkov, WC pre zákazníkov, WC pre zamestnancov, denná miestnosť v kombinácii so šatňou, sprcha a výlevka. V prevádzkovej miestnosti kaderníctva budú umiestnené umývadlá na umývanie vlasov a taktiež samostatné umývadlo. Povrchy budú bezšpárové, ľahko umývateľné, protišmykové.

Ostatné prevádzky budú vybavené dennou miestnosťou a WC pre zamestnancov. Podľa potreby nájomcu aj ďalšími pomocnými miestnosťami. V každej dennej miestnosti bude umiestnené umývadlo s okolím s ľahko umývateľnou povrchovou úpravou. Taktiež aj umývadlo umiestnené v rámci predajnej plochy kvetinárstva. Povrchová úprava stien hygienických zariadení bude obklad a všetky podlahy v prevádzkach budú protišmykové, ľahko umývateľné.

Technické priestory
Na prízemí sú umiestnené aj technické priestory slúžiace celému objektu, kočíkareň a miestnosť providerov, v centrálnej polohe tak, aby sa čo najviac skrátila dĺžka rozvodov. Všetky hlučné technické priestory budú akusticky odizolované protizvukovou izoláciou aplikovanou na steny a do podhľadov zo strany zdroja hluku. Výťahové šachty budú stavebne oddelené od okolitých konštrukcií s medzivrstvou akustickej izolácie.

Povrchové úpravy technických priestorov budú na podlahe formou betónovej mazaniny s protiprašným náterom a na stenách formou umývateľného náteru.

Video